Horoskopy na rok 2009 - Lev

2. prosince 2008 v 18:59 | Fun&I'm |  Horoskopy

Horoskopy na rok 2009 - Lev

Láska: V tomto roce byste měli být méně sebevědomí, ale přátelštější, než minulý rok. Budete mít štěstí i v lásce, především pánové budou dobývat citlivé ženy ze svého okolí, ale buďte vnímavější. Jupiter naznačuje, že možná najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost, přátele se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete sice méně radosti a vtipných situací, avšak víc rychlého sexu s náhodnými partnery.

Zdraví: Především sport a pohyb vám umožňují věnovat se tomu, co vám vyhovuje. Minulý rok jste se asi potýkali s chronickými problémy, ale tento vám vyhovuje víc pohybu a docela optimistická nálada. Slunce i Mars vám proto zabraňují, abyste podléhali nemocím, ale nepodceňujte první příznaky. V červnu a červenci pozor na stav oblasti hrudníku a lýtek, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na krevní tlak. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehčím cvikům. Nepijte alkohol.

Práce: Máte šanci se realizovat pro druhé lidi. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvilek, když dáváte přednost druhým. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu a velmi úspěšně, Mars vám podporuje, stejně jako síla Slunce. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní rodiny. Na konci roku všechno potvrzujte více přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte dobře.

Peníze: Čím dál v tomto roce postupujete, tím víc je pravděpodobné, že vyděláte v rámci týmu. Pluto vás přímo žene do šťastných příležitostí, ale máte je sklon nestihnout, proto si dejte dobrý pozor a snažte se získávat čas. Především v exportu zboží a díky lepšímu stavu elektroniky hodně vyděláte, v červnu díky společníkům a kolegům. Jen v listopadu musíte dost zabrat, abyste netratili. Slunce je ale s pevným vlivem, který vaše bohatství jen potvrzuje. Máte proto náladu děkovat partnerům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama