Horoskopy na rok 2009 - Kozoroh

2. prosince 2008 v 19:02 | Fun&I'm |  Horoskopy

Horoskopy na rok 2009 - Kozoroh

Láska: Na začátku roku budete hodně ovlivněni prací a vyděláváním peněz, proto si lásky tolik neužijete. Na přelomu dubna a května se ale díky Venuši dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje od minulkého roku. Od půli července do půle srpna byste měli pobývat někde v přírodě, zažijete zajímavé milostné chvilky. Stejně tak i v listopadu budete erotice otevření, bude se o vás ale pokoušet někdo z vašeho zaměstnání, pozor na rozbíjení vztahů a závist kolegů.


Zdraví: Už v únoru si budete muset dát velmi dobrý pozor na ochranu kostí svého krku a taky průdušek, tedy především astmatici. Zima nebude mírná, Venuše i Jupiter varují. V květnu, kdy míváte nejvíc síly a vitality byste měli hodně běhat a chodit, potřebujete zlepšit svou motoriku, klouby by vás potom více bolely. Na začátku léta budete vyloženě unavení, krevní tlak se neukáže jako stálý. V říjnu pozor na zlomeniny, které vám způsobí někdo druhý, omezte proto příliš náročné silové sporty, taky méně posilujte.

Práce: V lednu budete mít hodně práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci. Ale podle všeho budete dělat lukrativnější činnost než doposud. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili dobré obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte na podzim, především při nákupu komodit nebo elektronického zboží do domácností. Bankovnictví a administrativa je taky obor pro vás, přijde k vám dost příležitostí, jak ukázat své schopnosti.

Peníze: Od začátku roku vám bude vynášet především vaše zaměstnanecké postavení, které jste si vydobyli během minulého roku. Pluto vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale jen pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění. Letní dovolenou si nakupte na konec července, najdete výhodné možnosti u moře třeba v Řecku. Na podzim nedávejte příliš peněz partnerovi nebo osobám z vaší rodiny, rychle je utratí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama