Jak si dát video z Youtube.com na Blog.cz

29. listopadu 2008 v 1:31 | Fun&I'm |  Kdyby jste nevěděli
Otevřete si stránku Youtube.com
Nejste-li angličtináři a Youtube máte v anglickém jazyce, tak se vám nabízí možnost přepnutí do češtiny. Nastavení najdete v horní části stránky. Položka "English" .
Následně se zaregistrujte přes položku nacházející se v horní části stránky "Zaregistrovat".
Po registraci a přihlášení se vám zobrazí úvodní stránka... klikněte na žlutou položku "Nahrát".
Předpokládám, že hlavní problém s nahráním videa je právě angličtina. Takže, jak se zaregistrovat atd... by už pro vás neměl být problém. Youtube si vás navede. Pokud se pletu a je vám cokoliv nejasné, tak mi napište.
Jiný problém s nahráváním by mohl být špatný formát videa. Podporované formáty jsou .WMV, .AVI, .MOV, .MPG, MPEG4. Pokud vaše video zrovna není v jednom z podporovaných formátu, tak je možnost předělání formátu na formát jiný s pomocí converteru. Ale to se mi tady nechce popisovat :-P. Budete-li mít tento problém, tak mi opět a jak jinač než napište - email@jak-na-blog.cz.
Další překážkou při nahrávání by mohla být délka a velikost videa. Maximum je 10 minut a velikost 1024 MB.
Po úspěšném nahrání chvíli potrvá než si Youtube video zpracuje. Tzn., že video můžete zhlédnout až po nějakém čase.

Jak si dát video z Youtube.com na Blog.cz

Vyhledejte si nějaké video a dejte si ho přehrát. Napravo od videa se nachází rámeček ve kterém je řádek začínajíci "Vložit: (Embed:)" pod tímto se nachází HTML kód. Ten si zkopírujte a jděte na www.Blog.cz.
Otevřete si článek, kam chcete dát video a klikněte na položku, která slouží speciálně pro vkládání videí . Následně se otevře okno do kterého vložte zkopírovaný kód a odklikněte "Vložit do textu".
Toť vše.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama